Gianni'S Home Spaccanapoli

Do Hvězdárna Osservatorio Astronomico di Capodimonte je to 10 minut jízdy autem, a v tomto unikátním apartmánu Gianni'S Home Spaccanapoli se nachází kuchyňka pro ty, kteří se chtějí sami obsloužit. Toto ubytování o rozloze 45 m² ve městě Neapol se nachází kousek od Church of Gesu' Nuovo a 10 minut chůze od stanice metra Universita.

V 1 ložnicích může spát až 4 hostů. Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Hosté ocení hlavní umístění 15 minut chůze od centra města Neapol. Toto unikátní místo se nachází 1 km od Hrad Castel Nuovo. Několik restaurací jako Sorbillo a Tandem se nachází 200 metrů od apartmánu Gianni'S Home Spaccanapoli. Vlakové nádraží Piazza Cavour je 10 minut chůze od nemovitosti, a letiště Mezinarodni letiste Naples je 10 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Gianni'S Home Spaccanapoli
Via Nilo 20 Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Via Nilo 20 Apartments

128 m od ubytování
USD 163 USD 147
za noc
Carmelina 20
Cena pouze pro mobilní zařízení

Carmelina 20

8.6
Vynikající 69 recenzí
128 m od ubytování
USD 205 USD 185
za noc
Casa San Gregorio Armeno
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa San Gregorio Armeno

185 m od ubytování
USD 166 USD 149
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    7 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    1,7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • Ostraha
    • Údržba a úklid pokojů

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Minibar
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: od 08:00 do 10:00
    Číslo licence15063049LOB8264,IT063049C2D65DSRTY
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán umístěn?
      Apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán se nachází v blízkosti Muzeum v kapli Sansevero.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti tento unikátní apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž tento unikátní apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán patří mimo jiné Galerie Galleria Umberto, Hvězdárna Osservatorio Astronomico di Capodimonte, Hrad Castel Nuovo.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli?
      Cena pronájmu apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli je 110 €.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Sorbillo a Tandem, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto unikátní ubytování k dispozici internet?
      Ano, toto unikátní ubytování nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán?
      Apartmán Gianni'S Home Spaccanapoli apartmán má celkovou výměru 45 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Naples
    7 km

    Vlaková nádraží

    Naples central train station
    1,7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Gianni'S Home Spaccanapoli

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít